Kanárské ostrovy - Tenerife

O lokalitě: Kanárské ostrovy

Pokud toužíte zažít exotickou dovolenou a zároveň zůstat v Evropě, navštivte Kanárské ostrovy. Jsou součástí Španělska a dnes patří k nejoblíbenějším ostrovním destinacím. Leží v Atlantském oceánu asi 100 kilometrů od pobřeží severoafrického Maroka a 3600 kilometrů od České republiky. Všechny ostrovy jsou sopečného původu a nespornou výhodou celých Kanárských ostrovů je takřka stabilní klima po celý rok. Teploty na pobřeží se během roku pohybují kolem 28°C a v zimě málokdy padají pod 22°C, díky čemuž se Kanárským ostrovům často přezdívá Malý ráj na zemi. Teplé počasí s minimem srážek, kilometry písečných pláží a rozmanitá vnitrozemí různých ostrovů nabízejí skvělé podmínky pro strávení dovolené kdykoliv v roce. Kdo by občas nezatoužil po sladkém nicnedělání, polehávání na pláži a koupání v oceánu? Každý z Kanárských ostrovů je ideálním místem, kde si nejen krásně odpočinete, ale kde poznáte nespoutanou přírodu, vulkanické hory, nádherné vesničky a příjemné místní lidi.

Pohled na krásnou pláž - Playa del Duque Nejvyšší hora Španělska, vulkán Pico del Teide (3718 m.n.m.) Loro Parque - největší zoologicko-botanická zahrada v Puerto de la Cruz Siam Park - vodní království plné atrakcí a zábavy v Bali stylu - nejen pro děti

Největší z Kanárských ostrovů Tenerife

Je nejpřitažlivějším a nejoblíbenějším z ostrovů. Je největší, nejlidnatější a také nejnavštěvovanější ze všech Kanárských ostrovů. Snoubí se zde „mrtvá“ vulkanická krása, strmé hory i divoce romantické pobřeží. Na 350 kilometrů dlouhém pobřeží ostrova najdete nejen sopečné pláže s černým pískem, ale i místa, kde byl uměle navezen bělostný písek až z daleké Sahary. Celková délka pláží na Tenerife je 67 kilometrů. Vnitrozemí ostrova Tenerife je poměrně hornaté a je skvělým místem pro všechny, kteří rádi vyrážejí na dlouhé horské túry. Tenerife je dostatečně rozlehlé, aby zde svoje zázemí našli nejen lidé mířící za povalováním na plážích, ale i vyznavači aktivnější dovolené. Nabídka sportů je na Tenerife široká ,vybírat můžete nejen z klasických vodních a plážových aktivit, ale i z mnoha suchozemských sportů, hlavně milovníci golfu si zde přijdou na své. Na Tenerife se nachází i nejvyšší hora Kanárských ostrovů a celého Španělska: Pico del Teide s výškou 3718 m.n.m. Díky tak velkému výškovému rozdílu můžete během zimních měsíců zažít dopolední opalování na pláži a odpolední zimní radovánky v hornatém vnitrozemí, kde ve výškách nad 3.000 metrů ležívá sněhová přikrývka. Většina turistů však na Tenerife míří za sluníčkem a subtropickou přírodou. Milovníkům zvířat a rostlin doporučujeme navštívit Loro Parque, nádhernou botanicko-zoologickou zahradu a vyznavačům vodního království Siam Park, kde jsou atrakce, veškeré zařízení a celková atmosféra laděna v thajském stylu. V Siam Parku vás čeká bělostná písčitá pláž lemovaná palmami, typický thajský plovoucí trh, umělá řeka Mai Thai, v jejímž proudu se můžete nechat unášet, mnoho tobogánů a klouzaček, z nichž ta největší padá strmě k zemi z vrcholku takřka třicetimetrové Tower of Power. Dále se můžete těšit i na nejvyšší umělé vlny na světě, dosahující až tří metrů a řadu dalších lákavých atrakcí.

Akční nabídka - slevy Akční nabídka - slevy Akční nabídka - slevy Akční nabídka - slevy

Akční nabídka - slevy

Akční nabídka platí pro klienty Rh+ vlastnící poukaz na Kanárské ostrovy. Ubytování a neomezené vstupy do lázní střediska jsou zdarma, po potvrzení termínu se hradí aktivační poplatek 36 Euro na dospělou osobu. Letenku si hradí klient, termín a cena záleží na letecké společnosti a odletovém letišti. Zajišťujeme letenky z Prahy, Vídně, německých a polských letišť.

Bližší informace o ostrově a středisku naleznete v podsekcích těchto stránek. V případě jakýchkoliv dotazů a rezervace nás kontaktujte na uvedených telefonních číslech nebo prostřednictvím e-mailu.

Moderně stylizovaný obývací pokoj s terasou Do modra laděná ložnice I opalovat se dá luxusně Bazén ve středisku ve tvaru trojlístku

O prázdninových střediscích na Tenerife

Středisko Regency Resorts

Leží na jihu ostrova Tenerife v oblasti Costa Adeje, která je součástí turisticky nejoblíbenější části ostrova Playa de Las Americas. Regency Club má 90 plně vybavených apartmánů se speciálním designovým nábytkem. Apartmány jsou tří velikostí – studia, jednoložnicové a dvouložnicové jednotky pro 2 – 6 osob. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyňku, TV, bezpečnostní sejf , telefon a terasu. Většina apartmánů se pyšní výhledem na oceán. Středisko poskytuje širokou škálu služeb jako je půjčovna automobilů, organizování výletů, denní animační programy nebo večerní živá hudba s programem. Pro Vaše pohodlí máte během pobytu k dispozici bazén, dětský bazén, whirpool, nově otvřené lázně, stolní tenis, hernu, restauraci, bar, bar u bazénu a exotickou zahradu s oddechovým altánem a velkou hrací plochou na šachy.

Ceny a podmínky pro ubytování na Kanárských ostrovech Tenerife má speciální daňový režim, vše je zde levnější než na kontinentu :) Komu nechutnají Rh+ drinky, má na výběr i jinou barvu :) Ostrov Tenerife si vychutnáte celoročně v příjemném klimatu (22-28 °C)

Ceny a podmínky pro ubytování na Kanárských ostrovech

Jako klienti cestovní agentury Rh+ jste získali unikátní možnost využít TÝDENNÍ POBYTOVÝ POUKAZ ZDARMA a vyzkoušet si tak výhody exkluzivních prázdninových středisek na Kanárských ostrovech. Tento typ pobytu se nazývá promo dovolená a je připravován ve spolupráci s uvedenými středisky. Střediska, která máme v nabídce, poskytují vysoký standart služeb a ubytování, což uspokojí i velmi náročné zákazníky. Ubytování je zajištěno v plně vybavených apartmánech, čímž je dovolená ideální také pro rodiny s dětmi. Tím, že s námi na ostrovy cestujete pouze za cenu letenky, stává se Váš pobyt cenově nesrovnatelný s konkurenčními nabídkami.

Ve středisku REGENCY RESORTS máte ZDARMA

 • UBYTOVÁNÍ až pro 4 osoby
 • NEOMEZENÉ VSTUPY do lázní středsika
 • SLUŽBY slovensky mluvícího delegáta
 • ANIMAČNÍ programy
 • TRANSFER z letiště do střediska

Po potvrzení termínu se hradí aktivační poplatek 36 Euro na osobu starší 12 let. Letenku si hradí klient, termín a cena záleží na letecké společnosti a odletovém letišti. Zajišťujeme letenky z Prahy, Vídně, německých a polských letišť.

Podmínky pro čerpání pobytového poukazu jsou

 • manželský nebo partnerský pár či rodina
 • věková kategorie hlavního páru 30 až 60 let

Bližší informace o střediscích a ostrově zašleme e-mailem. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na uvedená telefonní čísla nebo na náš e-mail uvedený v kontaktech.

El Teide v zimě vytváří neuvěřitelný kontrast slunečních pláží a zasneženého vrcholu sopky Druhý největší karneval na světě se koná právě na Tenerife - vždy na jaře Léto si pohrává se všemi barvami Podzim na Tenerife je jedním z nejkrásnějších období

Termíny dovolené na Kanárských ostrovech

Nástupní dny ve střediscích jsou závislé na letecké dopravě. Jedná se o týdenní turnusy.

Tenerife: pátek – pátek, sobota - sobota, úterý - úterý

Nástup lze přizpůsobit i jiné letecké dopravě.

Požádejte o další informace

Pošlite nám svoje otázky o pobytoch na Kanárskych ostrovoch a my Vám obratom poskytneme podrobnejšie informácie. • Pro odeslání formuláře musíte vyplnit všechna pole.
 • Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.

Předběžná rezervace

Pro ověření Vámi zvoleného termínu vyplňte a odešlete následující formulář. Budeme Vás informovat o vólných termínech a možnostech rezervace.
 • Pro odeslání formuláře musíte vyplnit všechna pole.
 • Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.

Reference a fotogalerie našich klientů

Přidej referenci