Tatranská Lomnica - Vysoké Tatry

Lanovka na Lomnický Štít vede přímo z Tatranské Lomnice Netradiční pohled na Vysoké Tatry z ptačí perspektivy Jedinečné tatranské rozcestníky Vás vždy správně nasměrují Kromě medvědů, vlků a jiných dravců zde najdete i mírumilovné kamzíky

O lokalitě Vysoké Tatry

Vysoké Tatry se nachází v severní části Slovenska, na hranici s Polskem. Oblast Vysokých Tater je jedním z nejkrásnějších a také nejnavštěvovanějších míst Slovenska. Vysoké Tatry lákají turisty především pro své charakteristické skalní vrcholy - štíty, hluboké ledovcové doliny, morény, vodopády a plesa. Pod horskými masívy Vysokých Tater se nachází množství moderních turistických středisek, například Apartmány Lomnica. V zimě poskytují Vysoké Tatry dobré podmínky pro sjezdové lyžování. V létě jsou neodolatelným lákadlem pro všechny milovníky turismu. Téměř kolmo k hlavní mu hřebenu Vysokých Tater navazují na severovýchodě Belianské Tatry - významné krasové území Slovenska. Oblast Vysokých i Belianských Tater je od roku 1949 součástí Tatranského národního parku (TANAP), nejstaršího na Slovensku. Mezi nejznámější "dvoutisícovky" patří na prvním místě Gerlachovský (2655 m) nebo Lomnický štít (2634) ležící v samém srdci Tater. Za zmínku stojí určitě i oblast v okolí Hrebienoku, kde protéká Studený potok s velkým množstvím vodopádů.

Velehory nikam neschováš :) Pohled na Lomnický štít Pohled z Lomnického štítu Žádný strach, květiny zalévá hotelová služba :)

O apartmánech Tatranská Lomnica

APARTMÁNY LOMNICA ****

Apartmány Lomnica se nacházejí v krásném prostředí Vysokých Tater mezi obcemi Tatranská a Velká Lomnice , přímo na pomezí Tatranského Národního Parku.

Apartmány jsou součástí nově vybudovaného Resortu Apartmány Lomnica , který sestává ze dvou apartmánových domů s celkovou kapacitou 95 dvoupokojových apartmánů.

Přímo z prostorných balkonů Vašeho luxusního bydlení se Vám na severní straně nabízí exkluzivní výhled na štíty Vysokých Tater . Na západní straně se můžete kochat výhledem na vzdálené vrcholky Nízkých Tater . Apartmány jsou citlivě designově navrženy v souladu s prostředím i architekturou typickou pro Vysoké Tatry.

V areálu o výměře více než 21.000 m2 se kromě dvou apartmánových domů nachází i množství zeleně, oddychových zón s lavičkami a gril s altánky, tenisové i dětské hřiště.

Apartmán Lomnica má jedinečnou polohu v lokalitě, která nabízí vynikající služby. V přímé blízkosti resortu se nachází golfový areál Black Stork. Ideální dostupnost lokality zvýrazňuje i mezinárodní letiště v Popradě.

 • 1 min. od golfového areálu Black Stork
 • 10 min. od údolní stanice lanovky v Tatranské Lomnici (vysokohorské lyžování v Lomnickém Sedle až do květnu)
 • 10 min. od nově otevřeného Thermal Parku Vrbov
 • 10 min. od Aquacity Poprad v Popradu
 • 20 min. od nákupních center
 • 25 min. od mezinárodního letiště Poprad - Tatry
Ve zdravém těle bývá zdravý duch, nestačí jen dýchat čerstvý vzduch Je tu i golfové hřiště, důvod k tomu přijet i příště Po príjazde Vás privíta milý personál Čo hory uberú, wellness vráti :)

Podmínky pro čerpání

V lyžařské sezoně od 02/01 - 15/04/2014 je cena pro Vás 49 €/apartmán/noc. V případě 3 nocí je pro Vás ta třetí zdarma a pobyt Vás tak vyjde jen na 98 € na 4 dny.

Od 16/4/2014 platí cena 44 €/apartmán/noc. V případě 3 nocí je pro Vás ta třetí zdarma a pobyt Vás vyjde jen na 88 € na 4 dny.

Poukaz je přenosný, můžete ho taktéž i darovat svým blízkým či rodině.

Rezervace je platná pouze s uvedením kódu: Rhplus.
Webové stránky střediska: www.apartmanylomnica-rezervacie.sk

V případě jakýchkoliv dotazů a rezervace nás kontaktujte na níže uvedená telefonní čísla nebo na náš e-mail.

Nechte se hýčkat a užijte si pohodlné vybavení apartmánu Ani ve vaně se Vám ty hory neschovají Sladké sny v čokoládovém Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň

Ubytování v Apartmánech Lomnica

Apartmány Lomnica se nacházejí ve dvou budovách s garážemi. Jedná se o apartmány nejvyšší kategorie s největší rozlohou as nejvyšším ubytovacím komfortem včetně spotřebičů a audiovizuální techniky. Nabídka apartmánů disponuje možností ubytování 4 dospělých osob a 2 dětí do 5 let. Pro dětičky máte k dispozici dětské postýlky.

Pro Váš bezstarostný odpočinek máte dispozici celkem 21.000 m2 areálu. Tento prostor, s výjimkou přístupové cesty je plně řešen jako pěší zóna zaručující bezpečnost a pohodlí nejen pro děti.

Standartní vybavení apartmánu:

 • 2 pokoje, předsíň
 • koupelna se sprchovým koutem a toaleta s osuškami a ručníky podle počtu ubytovaných
 • 2 standardní lůžka ( manželská postel s povlečením ) + 2 rozkládací lůžka s povlečením + 2x dětská postýlka
 • kuchyňská linka s potřebnou výbavou , elektrospotřebiči , lednicí a varnou deskou
 • v obývací místnosti se nachází pohodlné sezení , kabelová TV, domácí kino a možnost připojení na internet zdarma
 • v ložnici se nachází manželská postel s povlečením
 • možnost parkování Vašeho auta ve vytápěné garáži v Apartmánovém domě

Vybavenost centrálního apartmánového domu

 • recepce
 • vyhlídkové věžičky
 • wellness
 • fitnes centrum
 • dětský koutek
 • konferenční místnost
 • kabelová televize a internetové připojení

Teplá voda a samotné vytápění apartmánů je zajištěno prostřednictvím geotermální energie, která se odčerpává z nedalekého vrtu.

Akční nabídka - slevy Akční nabídka - slevy Akční nabídka - slevy Akční nabídka - slevy

Akční nabídka - slevy

Akční nabídka platí pro klienty Rh+ vlastnící poukaz do Tatranské Lomnice. Cestovní náklady si hradí klient, čas odjezdu a cena záleží na dopravní společnosti a místě odjezdu.

Bližší informace o lokalitě a středisku naleznete v podsekcích těchto stránek. V případě jakýchkoliv dotazů a rezervace nás kontaktujte na uvedených telefonních číslech nebo prostřednictvím e-mailu.

Požádejte o další informace

Pošlite nám svoje otázky o pobytoch v dovolenkovej destinácii a my Vám obratom poskytneme podrobnejšie informácie. • Pro odeslání formuláře musíte vyplnit všechna pole.
 • Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.

Předběžná rezervace

Pro ověření Vámi zvoleného termínu vyplňte a odešlete následující formulář. Budeme Vás informovat o vólných termínech a možnostech rezervace.
 • Pro odeslání formuláře musíte vyplnit všechna pole.
 • Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.